Лобове скло

Заміна лобового скла для будь-якого автомобіля!

Ніщо не вічне, і з цією суворою реалією життя доводиться стикатися багатьом автовласникам, лобове скло яким несподівано стало непридатним. Купити нове автоскло або замінити його – у будь-якому з цих випадків у ЯпонаГласс ви виправите ситуацію з найбільшою вигодою!

Заміна автоскла з найвищою гарантією!

Зходячи з конвеєра, автомобіль має все необхідне для комфортної їзди, проте існує безліч ситуацій, в яких може знадобитися заміна лобового скла, і ми допоможемо вам розібратися з будь-якими неприємностями!

Камінь, що невдало відлетів з-під коліс зустрічного автомобіля, ДТП або дії зловмисників-вандалів – на лобовому склі можуть утворитися тріщини, сколи і подряпини або воно взагалі випаде. І якщо ви зіткнулися з подібною історією, і вам необхідно терміново купити лобове скло або замінити бокове, ЯпонаГлас стане кращим рішенням по цілому ряду пунктів.

Кожен автовласник, якому необхідна заміна лобового або бокового скла, що звернувся до нас з подібною проблемою, може повноправно розраховувати на вибір кращого лобового скла від провідних світових виробників – Pilkington (Англія), Sekurit (Франція), XYG (Китай) та багато інших, кваліфіковані послуги з встановлення автоскла та гарантію того, що з-під скла не дасть текти.

Ми впевнені, що автоскло від ЯпонаГлас стане справжнім порятунком!

Заміна лобового скла в ЯпонаГлас – широкий вибір та приємна ціна

Вирішивши купити або замінити автоскло в ЯпонаГласс, ви отримаєте найвищий результат за найменшою вартістю. Це не просто слова! Кожне куплене у нас бокове, вітрове або лобове скло прослужить вам надзвичайно довго, тому що ми співпрацюємо виключно з перевіреними виробниками, а роблять установку скла на автомобіль у нас майстри з багаторічним досвідом, завдяки чому і швидкість, і ціна на заміну автоскла будуть підйомні для будь-якого автовласника.

При виробництві вітрового автоскла використовується триплекс – сучасний матеріал, який має надзвичайно вигідні для автомобіліста характеристики. А надзвичайно широкий асортимент автоскла дозволить купити або замінити скло на автомобіль, що володіє всіма необхідними параметрами – у тому числі й приємною ціною. Ви можете купити автоскло з заводським тонуванням або сонцезахисною смугою, замінити скло лобове з кріпленням під датчик - дощу, світла або антену.

Ми маємо:

Ми маємо кращіх виробників автоскла:

 • Японське скло компанії «AGC» – якість вище ціни, з 1997 року «Asahi Glаss Company» є основою міжнародного концерну.

 • «Pilkingtоn» – Великобританія пропонує автоскло якісні та надійні, ціни європейського рівня.

 • «Guardian Glаss» (Іспанія), «Nordglass» (Польща), «Sekurit» (Франція), «Олімпія» (Туреччина) – розкид цін невеликий, як на рівні світових стандартів.

Додаткові опції

Щоб купити лобове скло у разі його пошкодження необхідно знати відмінні риси скла з додатковими опціями:

 • Тоноване зі смугою (світлофільтром);

 • Шовкографія;

 • Кріплення дзеркала заднього виду (п'ятак);

 • Молдинг або без нього.

 • Віконцем під VIN;

 • Датчиком дощу чи світла;

 • Камерою нічного вигляду;

 • Обігрів двірників або всього скла.

Лобове автоскло

лобове скло

Головний показник лобового скла – прозорість та цілісність.

Триплекс

Схема конструкції безпечного багатошарового скла:

схема триплекс
 • 1.

  Лист полірованого скла

 • 2.

  Полівінілбутиральна плівка

Купити просто

Вам неодмінно допоможуть у цьому наші спеціалісти з підбору скла.

Ми підкажемо найкращий варіант по виробнику лобового скла, а майстри в свою чергу своєчасно і якісно встановлять лобове скло.

Зв'язатися з консультантом

Насолоджуйтесь поїздкою!

Замініть скло лобове в ЯпонаГласс – і насолоджуйтесь поїздкою!

Вибравши якісне автоскло, ви зробите кожну свою подорож максимально комфортною! Завдяки більш ніж десяти років роботи із заміною автоскла ми відточили свою майстерність та вдосконалили технологію виконання робіт, що дозволяє нам з усією відповідальністю гарантувати найвищу якість!