Замінити заднє скло

Уважність водія, навички керування автомобілем – все безглуздо, коли заднє скло автомобіля розбите та заклеєне скотчем.

Так би мовити, звичка орієнтуватися на центральне дзеркало заднього виду, що підштовхує нас на думку «терміново замінити скло».

Параметри встановлення

Види встановлення заднього скла:

 • Клеєне;
 • Під ущільнювач;
 • На кріпленнях, що відкривається.

Оснащення

Заднє скло практично завжди оснащене обігрівом та індивідуально:

 • антеною для радіо;

 • антеною для мобільного телефону;

 • місцем під стоп-сигнал;

 • GPS;

 • отвором під двірник;

 • отвором під омивач;

Заміна заднього скла автомобіля та всі аспекти процесу

Заднє скло автомобіля, порівняно з лобовим, не можна вважати надто вразливим місцем. Заміна заднього скла автомобіля може знадобитися лише з кількох причин: вам його розбили або потрапив у ДТП. Зазначимо, що задні стекла відрізняються меншою міцністю, тому що не розраховані на сильний повітряний потік, який припадає на лобове скло. Проте досить велика кількість клієнтів звертається з проханням заміни саме заднього скла.

Що потрібно знати про пошкодження заднього скла

Перш ніж задуматися про самостійну заміну скла, потрібно оцінити свої сили. Таку роботу рекомендується виконувати тільки професіоналам, які мають такий досвід діяльності. До того ж для якісного результату потрібні спеціальні інструменти, у власника їх може просто не виявитися. Основними інструментами для заміни скла є:

 • малярний скотч та липка стрічка;
 • ніж для зрізування клею;
 • клейовий пістолет;
 • гарне освітлення;
 • засіб для знежирення.

Існує ще кілька особливостей у процесі роботи. Заміна заднього скла на авто різних виробників може відрізнятися. Вся справа в індивідуальних особливостях кузова та фіксації скла в автомобілі. Хорошому фахівцю не важко замінити скло в будь-якій машині. При цьому не має страждати на якість роботи. Наша компанія Yapona Glass має кваліфікованих майстрів, досвід роботи яких дозволяє швидко та ефективно надавати різні послуги, включаючи заміну заднього скла за прийнятними для клієнта цінами.

Особливості та порядок заміни заднього скла

Щоб отримати очікуваний результат, заміна заднього скла на машині має певний порядок дій. Робота поділяється на кілька важливих етапів:

 1. Демонтаж старого скла та очищення клеєної поверхні від можливих уламків, пилу та бруду.
 2. Знежирення поверхні спеціальним засобом.
 3. Підготовка нового скла до встановлення (обробка контурів ґрунтом, миття, сушіння).
 4. Установка скла за допомогою нанесення клею по всій кромці виробу (необхідний спеціальний клейовий пістолет).
 5. Зміцнення та фіксація заднього скла (використовується скотч, який згодом видаляється).

Фахівці радять першу три доби утриматися від деяких дій з автомобілем. Не рекомендується мити кузов автомобіля під сильним натиском або допускати перекосу автомобіля (наприклад, паркуватись двома колесами на бордюр). Також спочатку небажано використовувати домкрат.

Ми допоможемо вашому автомобілю набути попереднього вигляду

Наша компанія Yapona Glass надає послуги з встановлення та заміни автомобільного скла протягом 7 років. Всі майстри мають великий досвід роботи і можуть гарантувати якісний результат при будь-яких пошкодженнях скла. Така послуга, як заміна заднього скла, ціна якої залежить від обсягу робіт та марки автомобіля, відбувається протягом двох годин.

Для ознайомлення з усіма видами послуг ви можете відвідати наш сайт. Менеджери готові відповісти на всі питання, що вас цікавлять, і при необхідності допомогти оформити заявку. Звертайтеся до компанії Yapona Glass і не турбуйтесь про свій автомобіль.

Виробники, що реалізують автоскло в КИЄВІ

Автоскло – світових лідерів «Asahi Glass Company» випускає будь-яке автомобільне скло у двох десятках світових країн протягом вже майже 100 років.

Англійська компанія "Pilkington", іспанська "Guardian Glass", польська "Nordglass" - фаворити на внутрішньому ринку, французька "Saint-Gobаin Sеkurit".

Борський скляний завод – виробляє оригінальне скло на вітчизняні автомобілі, а «FUYAO» – китайський концерн, що виробляє аналогове автоскло «триплекс» і «сталініт».

Скло будь-якого з перерахованих брендів ми готові встановити в найкоротші терміни. Вам залишається лише по телефону описати проблему, отримати консультацію з підбору скла і записатися на його установку - і все, нове заднє скло встановлено!

Зв'язатися з консультантом

Заднє автоскло

заднее стекло

Заднє скло дуже важливе, вони відповідають за огляд дорожньої обстановки

Матеріали

Триплекс

боковое стекло триплекс

Сталініт

боковое стекло сталинит